Profesjonalny napad zbójnicki organizowany przez brygadę zbójnicką Karpackie Zbóje z Żywca, to połączenie oryginalnej inscenizacji z wystrzałami z pistolców zbójeckich, hukiem, dymem, dużym zastrzykiem eXtremalnej adrenaliny, krzykiem, wybuchami bomb hukowych. Po napadzie zbójeckiem organizowane są przez nas harnasiowe śpasy – gry, zabawy i konkursy integracyjne, tzw. teambuilding iście po zbójecku!

Na grupę niczego niespodziewających się Gości, turystów napada banda groźnych zbójników z kompanii zbójnickiej Karpackie Zbóje, którzy zaskakują grupę w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie. Aby wkupić się w nasze łaski musicie wziąć udział w konkursach zbójeckich, próbach janosikowych, dać się zatrzasnąć w harnasiowe dyby i wykazać się sprytem, odwagą i kreatywnością. Karpackie Zbóje zobaczą na co Was stać! Hej!

Wszystkie zbój - konkurencje mają konkretny cel i wydźwięk! A mianowicie mają w pełni zintegrować uczestników wyjazdu firmowego, pokazać jakie tak naprawdę relacje panują w Waszej grupie. Na naszych imprezach każdy dowie się o sobie prawdy!

Program z Karpackimi Zbójami zawiera wiele gier, zabaw i konkursów zarówno dla pań jak i panów. Każdy będzie miał co robić! Celem głównym naszych zbójnickich imprez jest to, abyście pokazali się z jak najlepszej strony i abyście udowodnili swoim szefom, że jesteście silnym ogniwem w Waszej Firmie.

Zbójnickie konkursy integracyjne, w których będziecie brali udział mają na celu wkupienie się w nasze łaski, abyście zostali zaprzysiężeni do naszej zbójnickiej kompanii. Na końcu zostaniecie pasowani ciupagą przez herszta zbójnickiego – kapitana naszej brygady na zbójnika i śwarną góraleczkę. Nasze zbójnickie eventy to gwarancja dobrej zabawy oraz oderwania się od rzeczywistości!